آخرین رویدادها

اخبار بین الملل

روزنامه های امروز جهان
فایننشال تایمز
ترامپ با امضای پرداخت کمک به آمریکائیان، دولت اش را از قرنطینه به در آورد.

گاردین
ترامپ اهدای بسته یاری را امضا کرد.

اکونومیست
ترامپ ، به رحم آمد و چک کمک مالی به آمریکائیان را امضا کرد.

لوفیگارو
ترامپ با اهدای بسته حمایتی به آمریکائیان ،زیر فشار افکار همگانی، موافقت کرد.

لوموند
ترامپ، در زیر فشار جمهوریخواهان، به رحم آمد.

واشنگتن تایمز
پس از روزهای پر تنش ،ترامپ امضا کرد. لس آنجلس تایمز
پس از خشم دو حزب، ترامپ، امضا کرد

پشتیبانی از مردم
دیروز، روزنامه های جهان از جمله یو اس ای تودی، تیتر زدند: ترامپ بسته کمک به بیکاران و آسیب‌دیدگان از کرونا را امضا نمی کند. امروز تیتر زدند: امضا کرد. می‌گویند، این امضا زدن، به سبب خشم جمهوریخواهان، و هم حزبی هایش بود. تاخیری که خود، سبب آسیب دیدن میلیون‌ها بیکار در آمریکا شد. و البته ترامپ، منتی هم بر سر مردم گذاشت. که این مسئولیت را در حفظ و پشتیبانی از آمریکائیان، حس کرده است. آمریکایی که اقتصاد آن از اثر های ویروس کرونا، پاشیده و روزهای سختی را گذرانده است.

له رپوبلیکا روزنامه ایتالیایی می‌نویسد دانشمندان می گویند ، با همه گیری ویروس کرونا، اختلال روانی و به ویژه افسردگی، در جهان ، افزایش یافته است. پزشکان بخش سلامت روان در برگامو در ایتالیا می گویند : اکنون درمان بیماری به مرحله ای رسیده است که می توان امیدوار بود.
امی بوندی مدیر این مرکز می گوید، اکنون پزشکان به شناخت بسیار درباره این ویروس،دست یافته اند و این ، امید به درمان را افزایش داده است . از این رو، افسردگی حاصل از نگرانی در این باره، بیهوده است. تعداد شفایافتگان در قیاس با آغاز همه گیری، بسیار چشمگیر است.

پیمان های فراموش شده .گاردین در انگلیس
توافق بر سر پیمان خروج انگلیس در اتحادیه اروپا حاصل آمد. اکنون، اهالی پارلمان، موشکافانه، قرار داد را زیر ذره بین برده اند. به نظر می آید، انگلیس و اتحادیه اروپا، به آرامی از وعده‌های داده شده درباره سیاست‌های خارجی و پیوندهای امنیتی، دور می‌شوند. سرسری نگاه کردن و به سرعت به توافق رسیدن طرفین، نشان می دهد، که همکاری های وعده شده، به باد فراموشی ،خواهد رفت. همکاری هایی که در دوره بانو «ترزامی» نخست وزیر پیشین انگلیس، از آن یاد شده بود. در توافق تجاری تازه، یسیاری پرسش ها، بی پاسخ مانده اند. اکونومیست
گاردین روزنامه انگلیس

از حاشیه خبر ها
سلول های دو هزار ساله
درهرکونالوم در ایتالیا
در انفجار کوه آتشفشان وزوو، سلول‌های مغز یک جوان، که به گونه‌ای اعجاز آمیز، سالم مانده است. در کشفیات تازه باستان شناسان، از دل خاک و خاکستر دو هزار ساله، درآمد. سلول های مغز انسان ،یخزده ، در زیر خاکستر، در شهر باستانی رم ،کشف شد.مانده، متعلق به جوانی خفته بر تخت چوبی، در سال‌های بیست زندگی بوده است. داغی گدازه آتشفشان و بلافاصله یخبندان؛ سبب شده تا ساختار جمجمه مرد جوان سالم؛ به جا بماند. مغز یک انسان با سالم ترین ساختار سیستم عصب یک انسان باستانی.

خواندن 1273 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

انجمن آشوریان تهران

یکی از مهم­ترین آداب اجتماعی آشوریان ایران، چنین بوده که هرگاه جمعیت آنان در شهری روی به فزونی نهاده است، آنان به تاسیس انجمن­های ملی و فرهنگی و اجتماعی مبادرت نموده اند. به همین جهت بود که در سال 1898، پس از مهاجرت عده­ ی کثیری از جوانان آشوری-کلدانی ساکن سلماس به تهران و استخدام در وزارتخانه ­ها و ادارات دولتی، بنیان اولیه­ ی انجمن آشوریان تهران گذارده شد.

شبکه های اجتماعی

t logo 

insta

ارتباط با ما

ایران-تهران-انتهای خیابان آیت الله کاشانی غربی شهر زیبا خیابان شهید آلفرد سرگیز اردوشاهی جنب مجتمع قضایی مفتح پلاک 6 -کد پستی 1474997751

ایمیل: .

تلفن: 44312777

فکس: 44312886

flaq

جستجو