آخرین رویدادها

اخبار بین الملل

UP TOGGLE DOWN

وتوی قطعنامه آتش‌بس غزه صدای دموکرات‌های آمریکا را هم درآورد

نمایندگان دموکرات آمریکا دولت بایدن را به‌ دلیل وتوی قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل برای...

نتانیاهو و همسرش نمی‌توانند از خانه بیرون بروند

رسانه‌های صهیونیست گزارش دادند نخست وزیر رژیم صهیونیستی، همسر او و وزرای کابینه‌اش از ترس...

موج جدید بمباران غزه/ شهادت ۱۰ فلسطینی دیگر + فیلم

همزمان با موج جدید بمباران امروز نوار غزه، منابع خبری از شهادت دستکم ۱۰ شهروند...

اکونومیست: موفقیت اسرائیل در غزه بعید است

مجله اکونومیست گفت: رژیم صهیونیستی تنها چند هفته فرصت دارد تا تجاوزهای خود در غزه...

بی‌تفاوتی غرب نسبت به جنایات اسرائیل/ فرانسه، آلمان و ایتالیا به دنبال تشدید تحریم‌های حماس

وزرای امور خارجه فرانسه، ایتالیا و آلمان طی نامه‌ای مشترک به مسئول سیاست خارجی اتحادیه...

روزنامه های امروز جهان

هک دستگاه های دست کم شش مجموعه دولتی در آمریکا، موضوع نخست روزنامه‌های امروز آمریکا است. حمله‌های سایبری که از آغاز سال، سر گرفته بود. آمریکا مثل همیشه برای این حمله های سایبری، انگشت اتهام را به سوی روسیه، اشاره رفته است. آمریکا می گوید هنوز حمله‌های بدتر باید در راه باشد. یو اس ای تودی نوشت.

مایک پمپئو ،وزیر خارجه آمریکا از حمله سایبری به آمریکا ،سخت آشفته است. می گوید: کاملاً آشکار است، پشت این هک کردن ها ، روسیه است. این بدترین حمله سایبری،علیه حکومت و شرکت‌های خصوصی آمریکا است.پمپئو به همین سبب از تعطیلی دو کنسولگری آمریکا، در روسیه خبر داد. کرملین، هرگونه ارتباط در این باره را تکذیب می کند.پس از رو در رویی آمریکا و روسیه ، در سوریه و اکراین، اتهام های آمریکا، علیه دخالت‌های روسیه، سر گرفته است. اتهام هایی که به ویژه درباره انتخابات ۲۰۱۶ رئیس جمهوری آمریکا است. ولادیمیر پوتین در یک کنفرانس خبری سالانه گفت که امیدوار است رئیس‌جمهوری منتخب ، برخی از مسائل میان مسکو و واشنگتن را حل کند.


لوفیگارو
پایان حکومت یکه و تنهای دانالد ترامپ.هنوز هم ترامپ زنجیره‌ای از اخراجی ها را به پا کرده است. مشاوران، کنگره ای ها. جمهوریخواهان هم به پیروزی جو بایدن صحه گذاشتند.

لوموند
مذاکره میان بروکسل، اتحادیه اروپا و لندن اکنون به لحظه واقعیت رسیده است. درها باز اند، اما، دشواری ها، پشت درها .
به نظر راهی نیست..

تونس، ده سال پس از انقلاب.
خطرهای شکست ، در کمین اند. انقلابی، که دیکتاتوری را سرنگون کرد. اکنون یادآوری میلاد تلخی است، برای انقلابی، که داشت منطقه را فرا می گرفت.بهار عرب.

نجات دنیا
ایل ونه ردی نشریه ایتالیایی گفت و گویی با باراک اوباما دارد. با عنوان رویای آمریکای من. او می‌گوید، امروز این جوانان اند ، که دنیا را نجات خواهند داد . اما باید بدانیم توازنی میان آرمان ها و واقعیت ها باید برقرار کرد. نشریه در «جمعه» یا ایل ونه ردی از اوباما درباره نژادپرستی و بایدن می‌گوید. اوباما می‌گوید رئیس‌جمهوری آمریکا بودن به یک مسابقه دو امدادی می ماند، در این «دو» برخی قهرمانان اند و بعضی بسیار کم تر از انتظار ظاهر می شوند.

خواندن 961 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
محتوای بیشتر در این بخش: « سرمین سال پژوهش های تازه »

انجمن آشوریان تهران

یکی از مهم­ترین آداب اجتماعی آشوریان ایران، چنین بوده که هرگاه جمعیت آنان در شهری روی به فزونی نهاده است، آنان به تاسیس انجمن­های ملی و فرهنگی و اجتماعی مبادرت نموده اند. به همین جهت بود که در سال 1898، پس از مهاجرت عده­ ی کثیری از جوانان آشوری-کلدانی ساکن سلماس به تهران و استخدام در وزارتخانه ­ها و ادارات دولتی، بنیان اولیه­ ی انجمن آشوریان تهران گذارده شد.

شبکه های اجتماعی

t logo 

insta

ارتباط با ما

ایران-تهران-انتهای خیابان آیت الله کاشانی غربی شهر زیبا خیابان شهید آلفرد سرگیز اردوشاهی جنب مجتمع قضایی مفتح پلاک 6 -کد پستی 1474997751

ایمیل: .

تلفن: 44312777

فکس: 44312886

flaq

جستجو