درباره ما

آخرین رویدادها

اخبار بین الملل

مجمع عمومی

مجمع عمومی

گزارش کوتاه از مجمع عمومی انجمن آشوریان تهران

مجمع عمومی انجمن آشوریان تهران با سخنان رئیس هیات مدیره و ، در نبود و خاموشی زنده یاد دکتر آمانوئیل رامسین، که همواره حضوری گران در همه حرکت های انجمن و به ویژه مجامع عمومی داشته است ، با یاد آن عزیز آغاز شد. به حرمت آن دلباخته جامعه آشوری یک دقیقه سکوت نیز اعلام شد.

رئیس هیات مدیره، یادی از حادثه های دردانگیز میهن مان در دی ماه داشت ، که ایران سرافراز از آن ها سر برآورد.

یک دقیقه سکوت برای مردی بود که گاه ، نااهلان ، در همین مجامع ، او را به سخره می گرفتند و امروز ، برایش اشک می ریزند. اما او سربلند، دین اش را به جامعه دلسوخته آن ادا کرد. این تالار، با یاری بی دریغ مالی و معنوی او به پا شد و نام ویلیام دنیال ، به خواست او بر آن نهاده شد.

هیات مدیره بر آن بود ، تا سردیس ویلیام دانیال ، آرزوی زنده یاد دکتر امانوئل رامسین  در رونمایی از لوح قاطینای پهلوان. یادمانی کم نظیر از صدا وسیما را بر سر در تالار نصب کند‌، که عمر گرانبهای آن عزیز سفر کرده ، کفاف نداد.

از این رو هیات مدیره ، سردیس دکتر آمانوئل رامسین را هم در آئینی ویژه در کنار یادمان ویلیام دانیال ، نصب خواهد کرد.

مجمع عمومی پس از تایید گزارش روشنگرانه آقای ژیلبرت صلیبی ، نماینده مجمع پیشین ، در تایید عملکرد غرورانگیز  و گزارش مالی هیات مدیره و هیات بازرسان ، هیات نظارت بر انتخابات هیات مدیره را با قاطعیت آرا برگزید.

هیات مدیره ، قدردان آقای ژیلبرت صلیبی ،آقای رامسین آغاسی ، جوان فرهیخته و برومند به عنوان رئیس مجمع  و یاران او خانم ها سیندرلا یونن و  ماری سارخوز است.

هیات نظارت با رای قاطع مجمع با این ترکیب انتخاب شد: خانم ها : ویولت سرگیزی ، برنادت گلزاری و آقایان : فرانکلین بنیامین ، جانی بدرویا و رامان  آشورنیا. هیات مدیره از همه فعالان خستگی ناپذیر و دلسوزان جامعه آشوری ، که فخر جامعه اند. و حضور ارزنده در این مجمع داشتند ، سپاسگزار است.

البته در این میان  حاشیه هایی هم بود ، که بیش تر ایجاد وقفه در روند  مجمع و بازی فریبنده با کلمات بود ، که جز مکدر ساختن ذهن تان ، حاصلی ندارد. اما در فرصت های مناسب ، از مجمع عمومی انجمن  و حاشیه های آن خواهیم گفت.

خواندن 5359 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 01 بهمن 1398 ساعت 13:06
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

انجمن آشوریان تهران

یکی از مهم­ترین آداب اجتماعی آشوریان ایران، چنین بوده که هرگاه جمعیت آنان در شهری روی به فزونی نهاده است، آنان به تاسیس انجمن­های ملی و فرهنگی و اجتماعی مبادرت نموده اند. به همین جهت بود که در سال 1898، پس از مهاجرت عده­ ی کثیری از جوانان آشوری-کلدانی ساکن سلماس به تهران و استخدام در وزارتخانه ­ها و ادارات دولتی، بنیان اولیه­ ی انجمن آشوریان تهران گذارده شد.

شبکه های اجتماعی

t logo 

insta

ارتباط با ما

ایران-تهران-انتهای خیابان آیت الله کاشانی غربی شهر زیبا خیابان شهید آلفرد سرگیز اردوشاهی جنب مجتمع قضایی مفتح پلاک 6 -کد پستی 1474997751

ایمیل: .

تلفن: 44312777

فکس: 44312886

flaq

جستجو