آخرین رویدادها

اخبار بین الملل

افشای تخریب و تهدید
به پایان سه سال تلاش خستگی ناپذیر دوره سه ساله انجمن آشوری ها با توشه ای فخرآمیز ، به شهادت اسناد و آمار و ارقام ، نزدیک می شویم. به خود می بالیم، که بیش ترین حرکت ها را در زمینه های اقتصادی ، فرهنگی و پی ریزی بنیادهای اساسی نظام اداری انجمن آشوری داشته ایم. اسناد و آمار و ارقام را در آخرین مجمع عمومی این هیات مدیره ارائه خواهیم داد. با این همه ، به سبب هجوم بی امان شایعه های بی اساس ، توطئه های ویرانگر علیه تلاش های این هیات مدیره و حتی مطرح ساختن مسائل شخصی و خصوصی آدم ها  ، طلاق ها ، اختلافات خانوداگی ، شکست های سرمایه گذاری های شخصی ، رابطه های آدم ها و بسیاری مسائل واهی دیگر ، ناگزیر از مطرح کردن برخی از مسائل هستیم . بیدار شدن امروز برخی ، پس از چند دهه رخوت و بی راهه گزینی ، به باد دادن سرمایه های ملی به ویژه دارایی های انجمن، بدهکار ساختن انجمن ها به خاطر هزینه های سوال برانگیز داده شده در این مقطع زمانی و مسائل بسیار دیگر.
اکنون پس از هفده سال اهمال در برخی از  سازمان های ثبتی و اداری ، ناگهان ، چماق تکفیر بر سر این هیات مدیره فرود می آورند. پرونده مختومه بیست و نه ساله را با جعل وارو ، به پای این هیات مدیره می بندند. سرمایه گذاری شخصی در شرکتی در بیست و چند سال پیش ، و دهها موردی که هیچ ارتباطی به این انجمن ندارند. فقط و فقط به این گناه نابخشودنی که این هیات مدیره ، قصد استقلال بخشیدن به انجمن، فرمانبردار نبودن آن از یک تفکر ، بازگرداندن اقتدار به یک نهاد مادری در جامعه آشوری ، مانع شدن از حیف و میل دارایی های انجمن و مانع بدهکار ساختن آن ،که با تاسف در گذشته ها موارد بسیار بوده است. مثل مخالفت این هیات مدیره با ساخت اتاق عقد ششصد میلیون تومانی برای سالنی که کاربرد آن هنوز معلوم نشده بود ، تخریب دیواری که مرمت و بازسازی آن به عهده نهاد دیگری است و جز این ها....
برنامه ریزی های کارشناسانه و نه کدخدا منشانه و غیر کارشناسانه ، برای همه تلاش های انجمن ، پی ریزی یک نظام مستقل اداری ، ارائه برنامه های اقتصادی سود آور ، در آمد زایی مناسب برای انجمن ، سرمایه گذاری درست و به باد ندادن دارایی های  آن. اکنون انجمن برای داشتن سرمایه ای کلان و درآمد میلیونی ماهانه ، به خود می بالد.
حرف ها، بسیار است و همه راز های سر به مهر را در نوشته های دیگر افشا خواهیم کرد.
 
هیئت مدیره انجمن آشوری های تهران
خواندن 2323 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
محتوای بیشتر در این بخش: « تعویق مجمع عمومی عادی فریب قرن »

انجمن آشوریان تهران

یکی از مهم­ترین آداب اجتماعی آشوریان ایران، چنین بوده که هرگاه جمعیت آنان در شهری روی به فزونی نهاده است، آنان به تاسیس انجمن­های ملی و فرهنگی و اجتماعی مبادرت نموده اند. به همین جهت بود که در سال 1898، پس از مهاجرت عده­ ی کثیری از جوانان آشوری-کلدانی ساکن سلماس به تهران و استخدام در وزارتخانه ­ها و ادارات دولتی، بنیان اولیه­ ی انجمن آشوریان تهران گذارده شد.

شبکه های اجتماعی

t logo 

insta

ارتباط با ما

ایران-تهران-انتهای خیابان آیت الله کاشانی غربی شهر زیبا خیابان شهید آلفرد سرگیز اردوشاهی جنب مجتمع قضایی مفتح پلاک 6 -کد پستی 1474997751

ایمیل: .

تلفن: 44312777

فکس: 44312886

flaq

جستجو