آخرین رویدادها

اخبار بین الملل

UP TOGGLE DOWN

چندین کشته و زخمی درپی خروج قطار مسافربری از ریل در آمریکا + فیلم و...

چندین نفر براثر خروج یک قطار مسافربری آمریکایی از ریل پس از برخورد به یک...

سالیوان: آمریکا مصمم است ایران به سلاح هسته‌ای دست پیدا نکند

مشاور امنیت ملی آمریکا اعلام کرد کشورش مصمم به عدم دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای...

حماس: حال یکی از اسرای صهیونیست وخیم است

شاخه نظامی حماس از وخامت وضعیت سلامتی یکی از اسرای رژیم صهیونیستی خبر داد.

اردوغان: بزودی عملیات مان را در سوریه آغاز می‌کنیم

رئیس جمهور ترکیه از آغاز مجدد عملیات در سوریه در آینده نزدیک خبر داد.

ذخایر نفت خام آمریکا به پایین‌ترین حد در حدود ۴ دهه گذشته رسید

وزارت انرژی آمریکا اعلام کرد ذخایر نفتی این کشور به پایین‌ترین حد خود در ۳۶...

گروه همسرایان ملی آشوری

گروه همسرایان ملی آشوری

هیات مدیره انجمن دریافت:   گروه همسرایان ملی آشوری‌، که گاه وابستگی به انجمن را به دنبال نام خود دارد  و گاه بی هیچ وابستگی می آید ، با تاسف  در طول این سال ها ، جایگاه درخورش را ، نیافته است. از این رو هیات مدیره یک کارگروه  ، برای مذاکره با آقای امیل ملک ، رهبر گروه ، انتخاب و برنامه ریزی برای تعالی آن آغاز شد. در این میان دو دیدار ثمربخش شکل گرفت و آخرین روز دوشنبه 30 اردیبهشت بود.

 به خواست هیات مدیره انجمن ، نخست درباره جایگاه ، توان ، قوت ها ، آسیب ها ، هنجارها ، بحث و تبادل نظر شد. تا برای دست یابی به یک پیمان همکاری ،  چه وابسته چه مستقل ، برنامه ریزی لازم شود.

باور انجمن بر این است که نام «ملی» ، از تقدس والایی برخوردار است و هر تشکلی که چنین نام را بر خود ببیند، می باید از شان و جایگاه والایی برخوردار باشد. ابتدایی ترین  بستر ، برای یک گروه بی تردید ، جای مناسب ،     حرفه ای  و تخصصی برای آن است . انجمن خود را ملزم  به فراهم آوردن  چنین بستری می داند و چنین خواهد کرد.

و پس از آن هیات مدیره انجمن با همیاری رهبر گروه ، همسرایان و هیات مدیره آن  ، به بازسازی ساختار حرفه ای آن خواهد پرداخت و تا رسیدن به جایگاه در خور ، شایسته  و در شان یک گروه هنری ، همیار خواهد بود.

امید ، که این حرکت حرفه ای و شایسته  و فرهنگی انجمن ، به گمان طرفین ، تعالی بخش آن و البته بی تفاوت  به باورهای غیر حرفه ای و نومیدساز باشد. تا آن هنگام ...

خواندن 1552 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 01 خرداد 1398 ساعت 10:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

انجمن آشوریان تهران

یکی از مهم­ترین آداب اجتماعی آشوریان ایران، چنین بوده که هرگاه جمعیت آنان در شهری روی به فزونی نهاده است، آنان به تاسیس انجمن­های ملی و فرهنگی و اجتماعی مبادرت نموده اند. به همین جهت بود که در سال 1898، پس از مهاجرت عده­ ی کثیری از جوانان آشوری-کلدانی ساکن سلماس به تهران و استخدام در وزارتخانه ­ها و ادارات دولتی، بنیان اولیه­ ی انجمن آشوریان تهران گذارده شد.

شبکه های اجتماعی

t logo 

insta

ارتباط با ما

ایران-تهران-انتهای خیابان آیت الله کاشانی غربی شهر زیبا خیابان شهید آلفرد سرگیز اردوشاهی جنب مجتمع قضایی مفتح پلاک 6 -کد پستی 1474997751

ایمیل: .

تلفن: 44312777

فکس: 44312886

flaq

جستجو